Liść laurowy w oczyszczaniu kości i stawów


Podstawową przyczyną zanieczyszczenia kości i stawów jest spożywanie nadmiernych ilości posiłków i niekorzystnych pokarmów. Niestrawione posiłki gniją tworząc toksyny, które osadzają się w stawach.
Przez długie lata nieprawidłowego odżywiania nagromadzony w organizmie kwas szczawiowy „cementuje” nasze stawy. Stawy tracą elastyczność i zaczynamy odczuwać bóle. Z początku odczuwamy bóle w stopach, kolanach, w stawach biodrowych.
Toksyny „wędrują” wzdłuż kręgosłupa do ramion, szyi, barków i palców rąk. Spróbujcie pokręcić głową a usłyszycie chrupanie – to kryształki toksycznych kwasów, które, usadowiły się w kręgosłupie.
Niezależnie od tego, ile kto ma lat, jest tylko jedna przyczyna utraty elastyczności stawów – zanieczyszczenia organizmu.

Oczyszczanie stawów należy przeprowadzić przez kolejne trzy dni, na co należy zużyć 15 g liścia laurowego. Podczas kuracji w miarę wydalania soli i piasku mocz może zmieniać barwę od zielonego do jasnoczerwonego. To normalne zjawisko. Po 7 dniach kurację oczyszczenia należy powtórzyć.
Pierwszy dzień – 5 g liścia laurowego drobno pokruszyć, wrzucić do 300 ml wrzątku, gotować na małym ogniu przez 5 minut, następnie wywar wlać do termosu i odstawić na 5 godzin, żeby się odstał. Następnie płyn przecedzić, przelać do naczynia i pić małymi łykami co 15 -20 minut w ciągu 12 godzin.
UWAGA ! Całego naparu od razu pić nie wolno, ponieważ można spowodować krwotok.

W drugim i trzecim dniu należy postępować tak jak w przypadku pierwszego dnia. W trakcie kuracji najlepiej nie spożywać produktów białkowych, czyli mięsa, jaj, mleka jego przetworów.

Należy się przygotować na to, że w trakcie kuracji kości i stawy mogą boleć jeszcze bardziej. Jest to jednak normalne zjawisko i świadczy o tym, że kuracja działa prawidłowo i następuje zdrowienie. Również jeszcze przez kilka dni po kuracji może występować ten efekt czym nie należy się przejmować.

http://www.era-zdrowia.pl/

About these ads

Odpowiedzi: 6 to “Liść laurowy w oczyszczaniu kości i stawów”

 1. Urszula Andrzejewska Says:

  Spodobał mi się ten sposób kuracji bolących stawów. Spróbuję w tym tygodniu go zastosować. O efektach leczenia podzielę się w komentarzu. Bardzo dziękuję i Pozdrawiam

 2. Anna Says:

  Zalecono mi tą kurację jakieś 4 lata temu i ją przeprowadziłam – polecam

  • Jacolo Says:

   Możesz opisać dla odwiedzających jakie były odczucia podczas kuracji??

   • Barbara Bandachowska Says:

    Coś nikt nic nie napisał o swoich odczuciach podczas i po kuracji?

   • Jacolo Says:

    Mało kto lubi tak skomplikowane i „długie” kuracje, większość oczekuje cudu po jednym łyku a zdecydowana większość woli swoje dolegliwości „leczyć” tabletkami. Ja spróbowałem i żyje jakiś specjalnych przejść podczas kuracji nie było ale może spowodowane jest tym że ja od dawna odżywiam się normalnie.

 3. Małgorzata Opłocka Says:

  Ja tez spróbuję i podzielę się odczuciami po kuracji


Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Obserwuj

Otrzymuj każdy nowy wpis na swoją skrzynkę e-mail.

Dołącz do 59 obserwujących.

%d bloggers like this: