Samozatrucie


Samozatrucie związane z jelitami jest przyczyną około 90 % wszystkich przewlekłych chorób. Jest to zdanie czołowych lekarzy Europy, którzy uczestniczyli w sympozjum w Londynie w Królewskim Towarzystwie Medycznym.

Podstawowym źródłem toksyn są źle pracujące jelita, a jest to powiązane z upośledzeniem trawienia, co z kolei jest związane z szybkim jedzeniem.

Wypowiedź jednego z uczestników sympozjum; samozatrucie odgrywa tak olbrzymią rolę w rozwoju chorób systemu moczowo-genitalnego u kobiet, że te choroby mogą być postrzegane przez ginekologów, jako bezpośredni wynik zapchania jelit masą kałową. Jest to wynik naciekania toksyn z jelit na sąsiednie organy i narządy rodne.

Można powiedzieć, że prawie każda choroba bezpośrednio lub pośrednio jest spowodowana wpływem trucizn wchłanianych z jelit do krwi. Te toksyny trafiając do krwioobiegu:

  • Zatruwają mózg i system nerwowy
  • Doprowadzają do nerwicy i depresji
  • Zatruwają serce, płuca, krew, co powoduje, że:
  • Szybciej się starzejemy
  • Pojawiają się nieusuwalne żadnym kremem zmarszczki
  • Stawy bolą i sztywnieją
  • Pogarsza się wzrok
  • Problemy z pamięcią {Alzheimer, miażdżyca}
  • Życie przestaje nas cieszyć, stajemy się wiecznie niezadowoleni

Jeśli oddajesz regularnie niezbyt ładnie pachnące stolce to już jest sygnał, że w jelitach i co za tym idzie w całym organizmie zachodzą poważne degeneracyjne zmiany chorobowe. Wszystko, co musisz zrobić to zaprowadzenie porządku w jelitach i powtarzanie okresowo kuracji oczyszczających. Gdy siadasz do posiłku pamiętaj, aby jeść wolno i dobrze przeżuwać. Płyny powinno się pić przed posiłkiem lub 1,5 godziny po, nigdy nie popijaj w trakcie jedzenia. Zwróć uwagę również na skład posiłku, czyli odpowiednie łączenie pokarmów, które powoduje, że wszystko zostanie strawione. Następnym krokiem będzie odbudowanie naturalnej flory bakteryjnej.

Zapamiętaj: bez uregulowania sposobu odżywiania i oczyszczenia organizmu ze złogów, szczególnie jelita grubego i wątroby, niemożliwe jest, wyleczenie żadnej choroby i odwrotnie, już samo oczyszczenie organizmu powoduje, że choroby samoczynnie ustępują.

http://wieslawsekulowicz.pl/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: